Dienstenrooster

Zondag 10 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Tweede Advent
m.m.v.

Zondag 17 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Kick Koldewijn (Badhoevedorp)
Derde Advent

Zondag 24 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Dhr. Jan Willem van der Straten (Amsterdam)
Vierde Advent

22.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Kerstnacht

Zondag 25 december
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Kerst

Zondag 31 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Mw. Bettie Woord (Almere)

19.30 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Oudejaarsavond

Zondag 7 januari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Dhr. Jan Willem van der Straten (Amsterdam)
Nieuwjaarsontmoeting

Zondag 14 januari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Janneke Nijboer (Noordwijk)

Zondag 21 januari
10.00 uur: Eredienst in de RK Nicolaaskerk,
Ds. Mirjam Koole
Oecumenische dienst RvK

Zondag 28 januari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Willemien van Berkum (Amsterdam)

Zondag 4 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Peter Hoogstrate (Ermelo)

Zondag 11 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Simon Bijl (Groningen)

Zondag 18 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole

Zondag 25 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Avondmaal

Zondag 4 maart
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Charlotte Kremer (Zuiderwoude)

Zondag 11 maart
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Peter Verhoeff (Alkmaar)

Zondag 18 maart
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Rieks Hoogenkamp (Culemborg)

Zondag 25 maart
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Palmpasen

Maandag 26, dinsdag 27, woensdag 28 maart
19.30 uur: Avondgebed in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole

Donderdag 29 maart
19.30 uur: Avondgebed in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Witte Donderdag

Vrijdag 30 maart
19.30 uur: Avondgebed in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Goede Vrijdag

Zaterdag 31 maart
19.30 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Stille Zaterdag

Zondag 1 april
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Pasen

Zondag 8 april
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Theo Wielsma (Uithoorn)

Zondag 15 april
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Annelies Moolenaar (Lisse)

Zondag 22 april
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Martien Pettinga (Monnickendam)

Zondag 29 april
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Heilig Avondmaal

Zondag 6 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Truus de Boer

Zondag 13 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Eugene Baljet (Monnickendam)

Zondag 20 mei
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Pinksteren

Zondag 27 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Juup van Werkhoven – Romeijn (Aerdenhout)
Trinitatis

Zondag 3 juni
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Simon Bijl (Groningen)

Zondag 10 juni
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole

Zondag 17 juni
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Jurjen Fennema (Delft)

Zondag 24 juni
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Robert-Jan van Duijn (Aalsmeer)

Zondag 1 juli
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Eric Wegman (Heerhugowaard)

Zondag 8 juli
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole

Zondag 15 juli
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Margrietha Reinders (Diemen)

Zondag 22 juli
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole

Zondag 29 juli
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Audrey Lehne (Monnickendam)

Zondag 5 augustus
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Mw. Menny de Wolf

Zondag 12 augustus
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Kick Koldewijn (Badhoevedorp)

Zondag 19 augustus
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Jurjen Fennema (Delft)

Zondag 26 augustus
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Aage Smilde (Dordrecht)

Zondag 2 september
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Heilig Avondmaal

Zondag 9 september
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Hans Blom (Almere)

Zondag 16 september
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Startzondag

Zondag 23 september
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Oecumenische dienst RvK

Zondag 30 september
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Juup van Werkhoven – Romeijn (Aerdenhout)

Zondag 7 oktober
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Peter Verhoeff (Alkmaar)

Zondag 14 oktober
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole

Zondag 21 oktober
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Robert-Jan van Duijn (Aalsmeer)

Zondag 28 oktober
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole

Zondag 4 november
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Rien Wattel (Hoofddorp)

Zondag 11 november
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Annelies Moolenaar (Lisse)

Zondag 18 november
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Peter Hoogstrate (Ermelo)

Zondag 25 november
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Gedachtenisdienst

Zondag 2 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Eerste Advent

Zondag 9 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Tweede Advent

Zondag 16 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Mw. Menny de Wolf
Derde Advent

Zondag 23 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Kick Koldewijn (Badhoevedorp)
Vierde Advent

Maandag 24 december
22.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Kerstnacht

Dinsdag 25 december
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
Ds. Mirjam Koole
Kerst

Zondag 30 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Jan Willem van der Straten (Amsterdam)

Maandag 31 december
19.30 uur: Eredienst in de Swaen,
Ds. Mirjam Koole
Oudejaarsavond


Cantatedienst m.m.v.

Geef een reactie