Diensten

Klik hier om u aan te melden voor een dienst.


Zondag 5 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
mw. Jacqueline Bakker (Monster)
Tweede Advent

Zondag 12 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Charlotte Kremer (Zuiderwoude)
Derde Advent

Zondag 19 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)
Vierde Advent

Vrijdag 24 december
22.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
ds. Rien Wattel (Hoofddorp)
Kerstavond

Zaterdag 25 december
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
ds. Robert Jan Bakker (Amsterdam)
Kerstmorgen

Zondag 26 december
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
mw. Marit Eikelenboom – den Uijl (Lopikerkapel)

Vrijdag 31 december
16.00 uur: Vesper in de Swaen
mw. Menny de Wolf-Boorsma


Zondag 2 januari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)

Zondag 9 januari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Engele Wijnsma (Bergen)

Zondag 16 januari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)

Zondag 23 januari
10.00 uur: Eredienst in de RK St Nicolaaskerk,
ds. Willemien van Berkum (Amsterdam)
Oecumenische dienst – Raad van Kerken

Zondag 30 januari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)

Zondag 6 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Peter Verhoeff (Alkmaar)

Zondag 13 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Truus de Boer (Oosthuizen)

Zondag 20 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)

Zondag 27 februari
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Charlotte Kremer (Zuiderwoude)

Zondag 6 maart
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
mw. Jacqueline Bakker (Monster)
Eerste zondag 40 dagentijd – Invocabit

Zondag 13 maart
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Martien Pettinga (Monnickendam)
Tweede zondag 40 dagentijd – Reminiscere

Zondag 20 maart
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)
Derde zondag 40 dagentijd – Oculi

Zondag 27 maart
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Peter Hoogstrate (Ermelo)
Vierde zondag 40 dagentijd – Laetare

Zondag 3 april
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Janneke Nijboer (Noordwijk)
Vijfde van de veertigdagentijd – Judica

Zondag 10 april
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)
Palmpasen

Maandag 11, dinsdag 12, woensdag 13 april
19.30 uur: Avondgebeden in de Swaen,
Stille Week

Donderdag 14 april
19.30 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Simon Bijl (Groningen)
Witte Donderdag

Vrijdag 15 april
19.30 uur: Eredienst in de Swaen
Goede Vrijdag

Zondag 17 april
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
ds. Kick Koldewijn (Badhoevedorp)
Pasen

Zondag 24 april
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Dirk Meijvogel (Harderwijk)
Beloken Pasen – Quasi modo geniti

Zondag 1 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
dhr. Jan Willem van der Straten (Amsterdam)
Misericordia Domini

Zondag 8 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Frank Leever (Houten)
Zondag Jubilate

Zondag 15 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Jan Willem van der Straten (Amsterdam)
Zondag Cantate

Zondag 22 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Burret Olde (Zaandam)
Zondag Rogate

Zondag 29 mei
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
dhr. Eric Wegman (Alkmaar)
Zondag Exaudi

Zondag 5 juni
10.00 uur: Eredienst in de Grote Kerk,
ds. Margrietha Reinders (Diemen)
Pinksteren

Zondag 12 juni
10.00 uur: Eredienst in de Swaen,
ds. Ole van Dongen (Amsterdam)
Trinitatis


Cantatedienst m.m.v.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.